Nichicon
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.7315
$0.7315
10
$0.51965
$5.1965
50
$0.39254
$19.627
100
$0.342
$34.2
500
$0.253308
$126.654
1000
$0.215318
$215.318
2500
$0.202654
$506.635
5000
$0.189981
$949.905
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Polarization | Bi-Polar |
| Applications | Audio |
| Height - Seated (Max) | 0.512" (13.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.138" (3.50mm) |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Product Status | Not For New Designs |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | UES |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 33 µF |
| Package | Bulk |