Panjit International Inc.
제품 번호:
UF1008F_T0_00001
패키지:
ITO-220AC
배치:
-
설명:
DIODE GEN PURP 800V 10A ITO220AC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.558
$1.558
10
$1.29105
$12.9105
100
$1.027615
$102.7615
500
$0.869535
$434.7675
1000
$0.73778
$737.78
2000
$0.700891
$1401.782
5000
$0.674538
$3372.69
10000
$0.652213
$6522.13
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 100 ns |
| Capacitance @ Vr, F | 50pF @ 4V, 1MHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | ITO-220AC |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 1 µA @ 800 V |
| Series | - |
| Package / Case | TO-220-2 Full Pack, Isolated Tab |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.7 V @ 10 A |
| Mfr | Panjit International Inc. |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 800 V |
| Package | Tube |
| Current - Average Rectified (Io) | 10A |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 150°C |
| Base Product Number | UF1008 |