Taiwan Semiconductor Corporation
제품 번호:
UF1GLWH
패키지:
SOD-123W
배치:
-
설명:
DIODE GEN PURP 400V 1A SOD123W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.38
$0.38
10
$0.3249
$3.249
100
$0.226005
$22.6005
500
$0.176472
$88.236
1000
$0.143431
$143.431
2000
$0.128222
$256.444
5000
$0.121704
$608.52
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 20 ns |
| Capacitance @ Vr, F | 25pF @ 4V, 1MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOD-123W |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 1 µA @ 400 V |
| Series | - |
| Package / Case | SOD-123W |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.25 V @ 1 A |
| Mfr | Taiwan Semiconductor Corporation |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 400 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) | 1A |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 150°C |
| Base Product Number | UF1G |