TDK Corporation
제품 번호:
UHV-2A
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP CER 2500PF 20KV Z5T DISK
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$55.822
$55.822
10
$52.33075
$523.3075
50
$47.09796
$2354.898
100
$45.353665
$4535.3665
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 20000V (20kV) |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Temperature Coefficient | Z5T |
| Size / Dimension | 1.890" Dia x 0.906" L (48.00mm x 23.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | UHV |
| Package / Case | Disk, Metal Fitting - Threaded |
| Thickness (Max) | - |
| Mfr | TDK Corporation |
| Capacitance | 2500 pF |
| Features | High Voltage, Low Dissipation Factor |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | - |