NXP USA Inc.
제품 번호:
UJA1132HW/FD/5V/4Y
제조업체:
패키지:
48-HTQFP (10x10)
배치:
-
설명:
BUCK/BOOST HS-CAN/DUAL LIN SYSTE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.619
$7.619
10
$6.8856
$68.856
25
$6.56526
$164.1315
100
$5.700665
$570.0665
250
$5.444412
$1361.103
500
$4.964035
$2482.0175
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Applications | Automotive |
| Package / Case | 48-TQFP Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 2V ~ 28V |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Supply | 2.8mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 48-HTQFP (10x10) |
| Base Product Number | UJA1132 |