Nichicon
제품 번호:
UKL1H2R2KDDANA
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 2.2UF 10% 50V RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.399
$0.399
10
$0.2793
$2.793
50
$0.19532
$9.766
100
$0.16739
$16.739
500
$0.125571
$62.7855
1000
$0.10603
$106.03
2500
$0.100453
$251.1325
5000
$0.094867
$474.335
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.472" (12.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.079" (2.00mm) |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 23 mA @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Product Status | Not For New Designs |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | UKL |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 46 mA @ 10 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 2.2 µF |
| Package | Bulk |