E-Switch
제품 번호:
ULV7F2H11311
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 250V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$18.525
$18.525
10
$16.8245
$168.245
25
$16.0683
$401.7075
50
$15.21786
$760.893
100
$14.650615
$1465.0615
250
$13.70546
$3426.365
500
$11.698072
$5849.036
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Illumination Type, Color | LED, Red |
| Operating Temperature | -20°C ~ 55°C |
| Actuator Marking | No Marking |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Termination Style | Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Actuator Type | Round, Button, Flush |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 22.20mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 3A (AC) |
| Circuit | DPDT |
| Mechanical Life | 1,000,000 Cycles |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | 3 VDC |
| Series | ULV7 |
| Type | Anti-Vandal, Illuminated |
| Switch Function | On-Mom |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Electrical Life | 50,000 Cycles |
| Mfr | E-Switch |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | ULV7 |
| Color - Actuator/Cap | Black |