Panasonic Electronic Components
제품 번호:
UP0411100L
패키지:
SSMINI6-F1
배치:
-
설명:
TRANS PREBIAS DUAL PNP SSMINI6
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.342
$0.342
10
$0.26125
$2.6125
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Frequency - Transition | 80MHz |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 100mA |
| Resistor - Base (R1) | 10kOhms |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 250mV @ 300µA, 10mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 50V |
| Supplier Device Package | SSMINI6-F1 |
| Series | - |
| Transistor Type | 2 PNP - Pre-Biased (Dual) |
| Package / Case | SOT-563, SOT-666 |
| Power - Max | 125mW |
| Resistor - Emitter Base (R2) | 10kOhms |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 500nA |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 35 @ 5mA, 10V |
| Base Product Number | UP0411 |