Eaton - Electronics Division
제품 번호:
UP2-331-R
패키지:
-
배치:
-
설명:
FIXED IND 330UH 760MA 977.5 MOHM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.356
$2.356
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Current - Saturation (Isat) | 510mA |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.231" (5.86mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 760 mA |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.541" L x 0.345" W (13.74mm x 8.76mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| DC Resistance (DCR) | 977.5mOhm Max |
| Ratings | - |
| Series | UNI-PAC™ 2 |
| Inductance | 330 µH |
| Type | Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | - |