Tripp Lite
제품 번호:
UPB-10K0-2U1C
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BATT CHG USB PWR PK 5V/9V/12V/5V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$119.909
$119.909
10
$99.522
$995.22
50
$87.53148
$4376.574
100
$82.735215
$8273.5215
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 40°C |
| Termination Style | USB A Receptacle (2), USB C Receptacle |
| Charge Current - Max | 1.5A, 2A, 2.4A, 3A |
| Number of Cells | 2 |
| Approval Agency | CE, FCC |
| Battery Cell Size | - |
| Mounting Type | Desktop |
| Size / Dimension | 1.00" L x 2.80" W x 4.90" H (25.40mm x 71.12mm x 124.46mm) |
| Product Status | Active |
| Voltage - Nominal | 5V/9V/12V, 5V |
| Series | - |
| Type | USB Power Bank |
| Charge Time | - |
| Power - Max | 30W |
| Battery Chemistry | Mobile Devices |
| Mfr | Tripp Lite |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Voltage - Input | 5V |