TE Connectivity Passive Product
제품 번호:
UPF25B100RV
패키지:
Axial
배치:
-
설명:
RES 100 OHM 0.1% 1/4W AXIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.016
$5.016
10
$4.5372
$45.372
100
$3.37877
$337.877
500
$2.654775
$1327.3875
1000
$2.43275
$2432.75
2500
$2.394133
$5985.3325
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Composition | Metal Film |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±0.1% |
| Temperature Coefficient | ±5ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.106" Dia x 0.276" L (2.70mm x 7.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 100 Ohms |
| Series | UPF, Holsworthy |
| Power (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Package / Case | Axial |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | UPF25 |