Nichicon
제품 번호:
UPM1J681MHD
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.843
$1.843
10
$1.4915
$14.915
50
$1.30169
$65.0845
100
$1.13905
$113.905
500
$0.867844
$433.922
1000
$0.759364
$759.364
2500
$0.732241
$1830.6025
5000
$0.705128
$3525.64
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.319" (33.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 63 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.7 A @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Product Status | Not For New Designs |
| Lifetime @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | - |
| Series | UPM |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.05 A @ 10 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 680 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 32 mOhms |