Chinsan (Elite)
제품 번호:
UPR0J471MP26308R
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V T/H
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.703
$0.703
10
$0.4997
$4.997
50
$0.3781
$18.905
100
$0.329365
$32.9365
500
$0.24396
$121.98
1000
$0.207366
$207.366
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.354" (9.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.098" (2.50mm) |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 7mOhm |
| Series | UPR |
| Type | Polymer |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 5.6 A @ 100 kHz |
| Mfr | Chinsan (Elite) |
| Capacitance | 470 µF |
| Package | Cut Tape (CT) |