Samtec Inc.
제품 번호:
UPS-08-07.0-01-L-V
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
MICRO SOCKET POWERSTRIP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$9.709
$9.709
10
$8.73905
$87.3905
25
$8.23232
$205.808
50
$8.02142
$401.071
100
$7.81033
$781.033
250
$6.96597
$1741.4925
500
$6.54379
$3271.895
1000
$5.783866
$5783.866
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Positions | 8 |
| Voltage Rating | 530 V |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Current Rating (Amps) | 20 A |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder |
| Fastening Type | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Series | PowerStrip™ 20 UPS |
| Connector Style | - |
| Connector Type | Receptacle, Female Blade Sockets |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Pitch | 0.150" (3.81mm) |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | Board Lock |
| Material - Insulation | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Package | Tube |
| Base Product Number | UPS-08 |