Tycon Systems Inc.
제품 번호:
UPS-PL24-18-120
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
UPS PRO, 100W 430VA 24VDC 20A UN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$332.4525
$332.4525
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Applications | General Purpose, Industrial Control |
| Form | Chassis Mount |
| Output Connector | - |
| Approval Agency | CE, UL |
| Input Connector | - |
| Size / Dimension | 17.520" L x 12.520" W (445.00mm x 318.00mm) |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Series | UPSPro® |
| Type | Standby (No Regulation) |
| Power - Rated | 120W |
| AC Outlets | - |
| Cord Length | - |
| Backup Time - Max Load | - |
| Voltage - Output | 24V |
| Mfr | Tycon Systems Inc. |
| Height | 5.984" (152.00mm) |
| Package | Box |
| Media Lines Protected | - |
| Voltage - Input | 120VAC, 240VAC |