Nichicon
제품 번호:
UPS1E681MPD
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.9215
$0.9215
10
$0.6973
$6.973
50
$0.5795
$28.975
100
$0.499035
$49.9035
500
$0.386365
$193.1825
1000
$0.3327
$332.7
2500
$0.31123
$778.075
5000
$0.295136
$1475.68
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.866" (22.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 710 mA @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Product Status | Not For New Designs |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | - |
| Series | UPS |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 1 A @ 100 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 680 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 110 mOhms |