Nichicon
제품 번호:
UPW2E2R2MPD
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 2.2UF 20% 250V RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.4465
$0.4465
10
$0.31635
$3.1635
50
$0.2394
$11.97
100
$0.20862
$20.862
500
$0.154508
$77.254
1000
$0.131328
$131.328
2500
$0.123604
$309.01
5000
$0.115881
$579.405
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.453" (11.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.138" (3.50mm) |
| Voltage - Rated | 250 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 29 mA @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Product Status | Last Time Buy |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | UPW |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 46.4 mA @ 10 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 2.2 µF |
| Package | Bulk |