Nichicon
제품 번호:
UPW2W100MHD
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.311
$1.311
10
$1.03645
$10.3645
50
$0.89813
$44.9065
100
$0.777195
$77.7195
500
$0.587195
$293.5975
1000
$0.518111
$518.111
2500
$0.483569
$1208.9225
5000
$0.466298
$2331.49
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.984" (25.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 75 mA @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Product Status | Last Time Buy |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 8000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | UPW |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 120 mA @ 10 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 10 µF |
| Package | Bulk |