Nichicon
제품 번호:
UPZ2D391MHD6
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 390UF 20% 200V RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.4365
$4.4365
10
$3.9938
$39.938
50
$3.46161
$173.0805
100
$3.017865
$301.7865
500
$2.485295
$1242.6475
1000
$2.307778
$2307.778
2500
$2.263404
$5658.51
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Polarization | - |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.476" (37.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 200 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.12 A @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | UPZ |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.568 A @ 10 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 390 µF |
| Package | Bulk |