Nichicon
제품 번호:
UPZ2W470MHD
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.774
$2.774
10
$2.24105
$22.4105
50
$1.95567
$97.7835
100
$1.71114
$171.114
500
$1.303723
$651.8615
1000
$1.14076
$1140.76
2500
$1.100014
$2750.035
5000
$1.059278
$5296.39
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Polarization | - |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.654" (42.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 380 mA @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | UPZ |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 570 mA @ 10 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 47 µF |
| Package | Bulk |