Microchip Technology
제품 번호:
USB2512B-AEZG-TR
제조업체:
패키지:
36-QFN (6x6)
배치:
-
설명:
IC CONTROLLER USB 36QFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.337
$2.337
25
$1.957
$48.925
100
$1.81944
$181.944
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 60mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 36-QFN (6x6) |
| Standards | USB 2.0 |
| Function | Hub Controller |
| Series | - |
| Package / Case | 36-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Mfr | Microchip Technology |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | USB |
| Interface | USB |
| Base Product Number | USB2512 |