Honeywell Sensing and Productivity Solutions
제품 번호:
V15W-DZ200A04-W2
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH SNAP ACTION SPDT 5A 125V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$14.2215
$14.2215
10
$11.0295
$110.295
25
$10.44886
$261.2215
40
$9.868362
$394.73448
80
$8.997688
$719.81504
230
$8.417209
$1935.95807
440
$8.126965
$3575.8646
1000
$7.836721
$7836.721
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Operating Position | 0.730" (18.5mm) |
| Release Force | 20gf |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Actuator Type | Lever, Simulated Roller |
| Current Rating (Amps) | 5A (AC/DC) |
| Circuit | SPDT |
| Mechanical Life | 1,000,000 Cycles |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Series | V15W |
| Voltage Rating - DC | 30 V |
| Switch Function | On-Mom |
| Operating Force | 120gf |
| Overtravel | 0.051" (1.3mm) |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 10,000 Cycles |
| Mfr | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Pretravel | 0.125" (3.2mm) |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Base Product Number | V15W-DZ200 |
| Differential Travel | 0.047" (1.2mm) |