TE Connectivity Raychem Cable Protection
제품 번호:
V2-8.0-0-FSP-SM
패키지:
-
배치:
-
설명:
HEATSHRINK 0.339" X 164' BLACK
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$75.449
$75.449
5
$70.737
$353.685
10
$66.0212
$660.212
20
$62.71995
$1254.399
50
$61.3054
$3065.27
100
$59.89066
$5989.066
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Inner Diameter - Recovered | 0.157" (3.99mm) |
| Shrink Temperature | 70°C |
| Operating Temperature | -30°C ~ 125°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | 65°F ~ 95°F (18°C ~ 35°C) |
| Color | Black |
| Recovered Wall Thickness | 0.022" (0.56mm) |
| Material | Polyolefin (PO) |
| Product Status | Active |
| Series | Versafit; V2 |
| Shrinkage Ratio | 2 to 1 |
| Type | Tubing, Flexible |
| Length | 164.0' (50.0m) |
| Shelf Life Start | - |
| Inner Diameter - Supplied | 0.339" (8.61mm) |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Features | Flame Retardant |
| Shelf Life | 144 Months |
| Package | Spool |
| Base Product Number | V2 |