Littelfuse Inc.
제품 번호:
V20E625PL1TX2855
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
VARISTOR 1KV 10KA DISC 20MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.558
$1.558
10
$1.39365
$13.9365
25
$1.3224
$33.06
100
$1.08623
$108.623
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 900 V |
| Capacitance @ Frequency | 250 pF @ 1 MHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 1 kV |
| Varistor Voltage (Max) | 1.1 kV |
| Series | UltraMOV™ |
| Energy | 400J |
| Package / Case | Disc 20mm |
| Maximum AC Volts | 625 V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Maximum DC Volts | 825 V |
| Current - Surge | 10 kA |