TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
제품 번호:
V23101D 106B201
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY GEN PURP SPDT 1.25A 12VDC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.379
$8.379
10
$7.8584
$78.584
25
$6.98516
$174.629
50
$6.63594
$331.797
100
$6.286625
$628.6625
250
$5.588128
$1397.032
500
$5.23887
$2619.435
1000
$4.889612
$4889.612
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 125VAC, 120VDC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 1.25 A |
| Coil Current | 17.2 mA |
| Coil Resistance | 700 Ohms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 1.2 VDC |
| Seal Rating | - |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | V23101, AXICOM |
| Operate Time | 7 ms |
| Contact Material | Silver Palladium (AgPd), Gold (Au) |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Mfr | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
| Must Operate Voltage | 9 VDC |
| Release Time | 5 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Tube |
| Base Product Number | V23101 |