TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
V23136-L0031-D642
패키지:
-
배치:
-
설명:
POWER FA V23136
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.3645
$10.3645
5
$9.8154
$49.077
10
$8.99745
$89.9745
25
$8.72518
$218.1295
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Coil Power | 1.3W |
| Switching Voltage | 14VDC - Max |
| Termination Style | Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Contact Rating (Current) | 70 A |
| Coil Current | 480 mA |
| Coil Resistance | 25 Ohms |
| Mounting Type | Socketable |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | - |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Series | F7 A |
| Operate Time | 1 ms |
| Contact Material | Silver (Ag) |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Must Operate Voltage | 6 VDC |
| Release Time | 2 ms |
| Features | IP54 - Dust Protected, Water Resistant |
| Coil Type | Latching, Single Coil |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | V23136 |