V24B3V3T100BL
Vicor Corporation
제품 번호:
V24B3V3T100BL
제조업체:
Vicor Corporation
설명:
DC DC CONVERTER 3.3V 100W
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 36V
Voltage - Isolation 3 kV
Voltage - Output 1 3.3V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 30.3A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 18V
Series MINI (100W)
Power (Watts) 100 W
Type Isolated Module
Package / Case 9-DIP Module
Efficiency 81.4%