/ Varistors, MOVs / V26MLA1210NHAUTO
minImg
V26MLA1210NHAUTO
Littelfuse Inc.
제품 번호:
V26MLA1210NHAUTO
제조업체:
Littelfuse Inc.
설명:
VARISTOR 34V 300A 1210
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 29.5 V
Capacitance @ Frequency 1260 pF @ 1 MHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 34 V
Varistor Voltage (Max) 38.5 V
Series Automotive, AEC-Q200, MLA AUTO
Energy 1.2J
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Maximum AC Volts 20 V
Mfr Littelfuse Inc.
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 26 V
Current - Surge 300 A