Littelfuse Inc.
제품 번호:
V271HA40
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
VARISTOR 430V 40KA DISC 40MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$15.979
$15.979
10
$14.6813
$146.813
25
$14.0733
$351.8325
100
$12.39959
$1239.959
250
$11.79102
$2947.755
500
$11.030298
$5515.149
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 387 V |
| Capacitance @ Frequency | 4500 pF @ 1 MHz |
| Mounting Type | Bolt Mount |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 430 V |
| Varistor Voltage (Max) | 473 V |
| Series | HA |
| Energy | 400J |
| Package / Case | Disc 40mm, Formed Tabs |
| Maximum AC Volts | 275 V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Maximum DC Volts | 369 V |
| Current - Surge | 40 kA |