Littelfuse Inc.
제품 번호:
V320SM20
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
VARISTOR 501V 6.5KA DISC 20MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.2845
$4.2845
10
$3.84845
$38.4845
40
$3.6385
$145.54
108
$3.153382
$340.565256
324
$2.991712
$969.314688
540
$2.684453
$1449.60462
972
$2.264002
$2200.609944
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 462 V |
| Capacitance @ Frequency | 750 pF @ 1 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 501 V |
| Varistor Voltage (Max) | 540 V |
| Series | SM20 |
| Energy | 150J |
| Package / Case | Disc 20mm, Tabbed SMD |
| Maximum AC Volts | 320 V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tray |
| Maximum DC Volts | 420 V |
| Current - Surge | 6.5 kA |