Heyco Products Corporation
제품 번호:
V3231
패키지:
-
배치:
-
설명:
LTCG 1/2 NPT V-O BLACK-NO NUT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.7575
$1.7575
10
$1.5276
$15.276
25
$1.46224
$36.556
50
$1.42975
$71.4875
100
$1.36477
$136.477
250
$1.234734
$308.6835
500
$1.137264
$568.632
1000
$0.974804
$974.804
2500
$0.909815
$2274.5375
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 115°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.170" (4.32mm) |
| Thread Length | 0.610" (15.49mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Black |
| Panel Hole Size | 0.875" (22.23mm) |
| Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Thread Size | - |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.450" (11.43mm) |
| Series | Heyco®-Tite |
| Type | Cable Grip |
| Mfr | Heyco Products Corporation |
| Package | Bag |
| Conduit Hub Size | - |