CUI Inc.
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$9.9465
$9.9465
5
$9.8667
$49.3335
10
$9.79165
$97.9165
25
$9.64098
$241.0245
50
$9.33983
$466.9915
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Input (Max) | 18V |
| Approval Agency | CB Scheme, EN, IEC |
| Voltage - Output 1 | 6.5V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.45" L x 0.35" W x 0.69" H (11.5mm x 9.0mm x 17.5mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Current - Output (Max) | 2A |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 8.5V |
| Series | V78-2000 |
| Power (Watts) | 13 W |
| Control Features | - |
| Type | Linear Regulator Replacement |
| Package / Case | 3-SIP Module |
| Efficiency | 92% |
| Standard Number | 55024; 55032 Class A; 60950-1 |
| Mfr | CUI Inc. |
| Features | OTP, SCP |
| Package | Tube |
| Base Product Number | V7806 |