Littelfuse Inc.
제품 번호:
V82ZS20PX10
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
VARISTOR 82V 6.5KA DISC 20MM
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 73.8 V |
| Capacitance @ Frequency | 7000 pF @ 1 MHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 82 V |
| Varistor Voltage (Max) | 90.2 V |
| Series | ZA |
| Energy | 25J |
| Package / Case | Disc 20mm |
| Maximum AC Volts | 50 V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Maximum DC Volts | 68 V |
| Current - Surge | 6.5 kA |