Visual Communications Company - VCC
제품 번호:
VAOL-10GSBY4
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED BLUE CLEAR T/H
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.273
$1.273
10
$0.8075
$8.075
100
$0.59736
$59.736
500
$0.548948
$274.474
1000
$0.452067
$452.067
2000
$0.429466
$858.932
5000
$0.419776
$2098.88
10000
$0.410086
$4100.86
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wavelength - Dominant | - |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 30° |
| Color | Blue |
| Current - Test | 20mA |
| Millicandela Rating | 7000mcd |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Height (Max) | 13.25mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Visual Communications Company - VCC |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.5V |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | 470nm |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | VAOL-10 |
| Lens Size | 10.00mm Dia |