Visual Communications Company - VCC
제품 번호:
VAOL-3MAE2
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED RED DIFFUSED T/H
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.513
$0.513
10
$0.3135
$3.135
100
$0.180025
$18.0025
1000
$0.140904
$140.904
2000
$0.129162
$258.324
5000
$0.11742
$587.1
10000
$0.109592
$1095.92
25000
$0.105678
$2641.95
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wavelength - Dominant | 640nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | - |
| Color | Red |
| Current - Test | 20mA |
| Millicandela Rating | 80mcd |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Height (Max) | 5.10mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Visual Communications Company - VCC |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.8V |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Color | Red |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | VAOL-3 |
| Lens Size | 3.00mm Dia |