Visual Communications Company - VCC
제품 번호:
VAOL-S4YP4
패키지:
0402
배치:
-
설명:
LED YELLOW CLEAR 0402 SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.6745
$0.6745
10
$0.44555
$4.4555
100
$0.2945
$29.45
1000
$0.227402
$227.402
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wavelength - Dominant | 589nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 120° |
| Color | Yellow |
| Current - Test | 20mA |
| Millicandela Rating | 64mcd |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 1.00mm L x 0.50mm W |
| Height (Max) | 0.45mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0402 |
| Series | - |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Mfr | Visual Communications Company - VCC |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2V |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | 591nm |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | VAOL-S4 |
| Lens Size | 1.00mm x 0.50mm |