Cinch Connectivity Solutions
제품 번호:
VB60-2061
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN BNC JACK STR 75 OHM CRIMP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.0135
$6.0135
10
$5.434
$54.34
25
$5.1338
$128.345
50
$5.00859
$250.4295
100
$4.75817
$475.817
250
$4.257292
$1064.323
500
$4.006872
$2003.436
1000
$3.506013
$3506.013
2500
$3.33071
$8326.775
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Brass |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 500 V |
| Mating Cycles | 500 |
| Product Status | Active |
| Includes | 6 pcs - 1 Connector, 1 Contact, 1 Ferrule, 1 Nut, 1 Solder Tag, 1 Washer |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Jack, Female Socket |
| Mfr | Cinch Connectivity Solutions |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | 0.2dB |
| Fastening Type | Bayonet Lock |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Mounting Feature | Bulkhead - Rear Side Nut |
| Series | - |
| Cable Group | RG-179 |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | BNC |
| Housing Color | Silver |
| Shield Termination | Crimp |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Body Finish | Nickel |
| Impedance | 75Ohm |
| Frequency - Max | 1 GHz |
| Base Product Number | VB60 |