KYOCERA AVX
제품 번호:
VCAS04AP704R7LATWA
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
VARISTOR 70VDC, 0402 AEC-Q200 1P
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.3705
$0.3705
10
$0.3059
$3.059
25
$0.2565
$6.4125
100
$0.16245
$16.245
250
$0.1254
$31.35
500
$0.106856
$53.428
1000
$0.072666
$72.666
2500
$0.06554
$163.85
5000
$0.05699
$284.95
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 90 V |
| Capacitance @ Frequency | 4.7 pF @ 1 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCV |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 100 V |
| Varistor Voltage (Max) | 110 V |
| Series | Automotive, AEC-Q200, PowerGuard |
| Energy | 0.03J |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Maximum AC Volts | 52 V |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Maximum DC Volts | 70 V |
| Current - Surge | 1 A |