XP Power
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$28.12
$28.12
5
$27.2764
$136.382
10
$26.4328
$264.328
25
$25.308
$632.7
100
$23.6208
$2362.08
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Product Status | Active |
| Efficiency | 87% |
| Mfr | XP Power |
| Features | Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input |
| Voltage - Input | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 6 | - |
| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C (With Derating) |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Isolation | 3 kV |
| Minimum Load Required | No |
| Approval Agency | CB |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 5.12" L x 3.88" W x 1.61" H (130.0mm x 98.5mm x 41.0mm) |
| Number of Outputs | 1 |
| Current - Output 1 | 5.83 A |
| Series | VCS (70W) |
| Power (Watts) | 70W |
| Type | Enclosed |
| Standard Number | 62368-1 |
| Package | Box |
| Base Product Number | VCS70 |