Surge
제품 번호:
VE-102M1ETR-1313S
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 1000UF 20% 25V SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.9785
$0.9785
10
$0.7695
$7.695
50
$0.66671
$33.3355
100
$0.576935
$57.6935
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.551" (14.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm) |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 750 mA @ 120 Hz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Series | VE |
| Package / Case | Radial, Can - SMD |
| Mfr | SURGE |
| Capacitance | 1000 µF |
| Package | Tape & Reel (TR) |