TE Connectivity Raychem Cable Protection
제품 번호:
VERSAFIT-1-1/2-0-SP
패키지:
-
배치:
-
설명:
HEATSHRINK 1.571" X 40M BLACK
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$225.112
$225.112
5
$217.0712
$1085.356
10
$213.85545
$2138.5545
20
$209.031825
$4180.6365
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Inner Diameter - Recovered | 0.752" (19.10mm) |
| Shrink Temperature | 70°C |
| Operating Temperature | -55°C ~ 135°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | 65°F ~ 95°F (18°C ~ 35°C) |
| Color | Black |
| Recovered Wall Thickness | 0.040" (1.02mm) |
| Material | Polyolefin (PO) |
| Product Status | Active |
| Series | Versafit |
| Shrinkage Ratio | 2 to 1 |
| Type | Tubing, Flexible |
| Length | 131.2' (40.0m) |
| Shelf Life Start | - |
| Inner Diameter - Supplied | 1.571" (39.90mm) |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Features | Flame Retardant |
| Shelf Life | 144 Months |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | VERSAFIT |