XP Power
제품 번호:
VES150PS48
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 150W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$89.927
$89.927
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Polarization | - |
| Input Type | Cord (Sold Separately) |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Form | Desktop (Class I) |
| Output Connector | Power DIN, 4 Pin |
| Approval Agency | CB, CCC, TUV, UL |
| Input Connector | IEC 320-C14 |
| Size / Dimension | 6.66" L x 2.79" W x 1.56" H (169.2mm x 70.9mm x 39.6mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Current - Output (Max) | 3.12A |
| Series | VES150 (150W) |
| Power (Watts) | 150 W |
| No Load Power Consumption | 150mW (Max) |
| Region Utilized | International |
| Cord Length | 47.2" (1.20m) |
| Efficiency | Level VI, CoC Tier 2 |
| Standard Number | 62368-1 |
| Voltage - Output | 48V |
| Mfr | XP Power |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 90 ~ 264 VAC |
| Base Product Number | VES150 |