Vishay General Semiconductor - Diodes Division
제품 번호:
VESD05A8C-HNH-GS08
패키지:
LLP1713-9L
배치:
-
설명:
TVS DIODE 5VWM 13VC LLP1713-9L
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.5605
$0.5605
10
$0.48165
$4.8165
100
$0.35967
$35.967
500
$0.282568
$141.284
1000
$0.218348
$218.348
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 2.5A (8/20µs) |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | 10pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 6V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Power - Peak Pulse | 33W |
| Supplier Device Package | LLP1713-9L |
| Series | - |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 13V |
| Package / Case | 8-UFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 5V (Min) |
| Unidirectional Channels | 8 |
| Mfr | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | VESD05 |