Vishay General Semiconductor - Diodes Division
제품 번호:
VF20100C-E3/4W
패키지:
ITO-220AB
배치:
-
설명:
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V ITO220
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.482
$1.482
10
$1.3224
$13.224
100
$1.031035
$103.1035
500
$0.851732
$425.866
1000
$0.67242
$672.42
2000
$0.627589
$1255.178
5000
$0.59621
$2981.05
10000
$0.5738
$5738
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | ITO-220AB |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 800 µA @ 100 V |
| Series | TMBS® |
| Package / Case | TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab |
| Technology | Schottky |
| Diode Configuration | 1 Pair Common Cathode |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 790 mV @ 10 A |
| Mfr | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 100 V |
| Package | Tube |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode) | 10A |
| Operating Temperature - Junction | -40°C ~ 150°C |
| Base Product Number | VF20100 |