KYOCERA AVX
제품 번호:
VGAH121031R650DP
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
HIGH TEMPERATURE +150C AUTOMOTIV
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.912
$0.912
10
$0.8189
$8.189
25
$0.7771
$19.4275
100
$0.6384
$63.84
250
$0.59679
$149.1975
500
$0.527402
$263.701
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 35.1 V |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCV |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 39 V |
| Varistor Voltage (Max) | 42.9 V |
| Series | Automotive, AEC-Q200, TransGuard® |
| Energy | 1.7J |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Maximum AC Volts | 25 V |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Maximum DC Volts | 31 V |
| Current - Surge | 300 A |