VI-21L-CV-F2
Vicor Corporation
제품 번호:
VI-21L-CV-F2
설명:
DC DC CONVERTER 28V 150W
사용자 가이드
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 32V
Voltage - Isolation 3 kV
Voltage - Output 1 28V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 4.60" L x 1.86" W x 1.05" H (116.8mm x 47.2mm x 26.7mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 5.36A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 21V
Series VI-200™ (150W)
Power (Watts) 150 W
Type Isolated Module
Package / Case Full Brick
Efficiency 90%