Varitronix
제품 번호:
VI-508-DP-FC-S
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LCD MOD 5DIG 5 X 1 TRANSFLECTIVE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.1535
$7.1535
10
$5.05495
$50.5495
100
$4.140195
$414.0195
500
$3.4903
$1745.15
1000
$3.201452
$3201.452
2000
$3.06907
$6138.14
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Character Format | 7-Segment |
| Viewing Area | 45.72mm L x 17.78mm W |
| Display Mode | Transflective |
| Text Color | - |
| Product Status | Active |
| Character Size | 10.16mm H x 4.83mm W |
| Series | VI-508 |
| Display Format | 5 x 1 |
| Display Type | TN - Twisted Nematic |
| Number of Characters | 5 |
| Backlight | - |
| Voltage - Supply | 3V |
| Background Color | - |
| Dot Size | - |
| Mfr | Varitronix |
| Outline L x W x H | 50.80mm x 30.48mm x 2.80mm |
| Package | Bulk |
| Interface | - |
| Base Product Number | VI-508 |