Varitronix
제품 번호:
VI-511-DP-FH-W
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LCD MOD 4.5DIG 4.5X1 TRANSFLECTV
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -10°C ~ 70°C |
| Character Format | 7-Segment |
| Viewing Area | 62.38mm L x 22.86mm W |
| Display Mode | Transflective |
| Text Color | - |
| Product Status | Active |
| Character Size | 15.24mm H x 7.62mm W |
| Series | VI-511 |
| Display Format | 4.5 x 1 |
| Display Type | TN - Twisted Nematic |
| Number of Characters | 4.5 |
| Backlight | Without Backlight |
| Voltage - Supply | - |
| Background Color | - |
| Dot Size | - |
| Mfr | Varitronix |
| Outline L x W x H | 70.00mm x 38.10mm x 2.80mm |
| Package | Box |
| Interface | - |
| Base Product Number | VI-511 |