Vicor Corporation
제품 번호:
VI-PU22-EXX
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
AC/DC CONVERTER 2X15V 150W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1504.42
$1504.42
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Product Status | Active |
| Efficiency | 88% |
| Mfr | Vicor Corporation |
| Features | Adjustable Output, Remote Sense |
| Voltage - Input | 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 6 | - |
| Operating Temperature | 0°C ~ 85°C (With Derating) |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | 15V |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Isolation | 4.242 kV |
| Minimum Load Required | Yes |
| Approval Agency | CE |
| Voltage - Output 1 | 15V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 9.25" L x 4.96" W x 1.37" H (234.8mm x 126.0mm x 34.8mm) |
| Number of Outputs | 2 |
| Current - Output 2 | 15 A |
| Current - Output 1 | 15 A |
| Series | FlatPAC™ |
| Power (Watts) | 150W |
| Type | Enclosed |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | VI-PU22 |