STMicroelectronics
제품 번호:
VIPER12AS-E
제조업체:
패키지:
8-SOIC
배치:
-
설명:
IC OFFLINE SWITCH 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.3585
$1.3585
10
$1.21505
$12.1505
25
$1.15368
$28.842
100
$0.94753
$94.753
250
$0.885704
$221.426
500
$0.782724
$391.362
1000
$0.617946
$617.946
2500
$0.582968
$1457.42
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TC) |
| Topology | - |
| Voltage - Breakdown | 730V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Series | VIPER™ |
| Control Features | - |
| Power (Watts) | 8 W |
| Fault Protection | Current Limiting, Over Temperature, Over Voltage |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Frequency - Switching | 60kHz |
| Voltage - Start Up | 14.5 V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Duty Cycle | - |
| Output Isolation | Non-Isolated |
| Package | Tube |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 9V ~ 38V |
| Base Product Number | VIPER12 |